Wyślij wiadomość
VBE Technology Shenzhen Co., Ltd.
VBE Technology Shenzhen Co., Ltd.
Aktualności
Dom / Aktualności /

Informacje o firmie 5G Expo Global | 1-2 grudnia 2022

5G Expo Global | 1-2 grudnia 2022

2022-10-28
5G Expo Global | 1-2 grudnia 2022

5G Expo Global |1-2 grudnia 2022

 

O

5G Expo Global powróci do Olympia London w dniach 1-2 grudnia 2022 r., jest to osobista konferencja technologiczna dla ambitnych specjalistów ds. technologii korporacyjnych, którzy chcą poznać najnowsze innowacje, wdrożenia i strategie, aby rozwijać biznes.

Nie przegap tej okazji, aby poznać tę innowacyjną technologię i jej wpływ na szereg branż, w tym produkcję, transport, łańcuch dostaw, rząd, sektory prawne i usługi finansowe energetykę, usługi komunalne, ubezpieczenia, opiekę zdrowotną, handel detaliczny i wiele innych!

Oprócz nowatorskich treści,Targi 5G w Europierównież oferujekluczowe możliwości nawiązywania kontaktóww tym spotkania wirtualne.Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!

 

Kto uczestniczy?

Oczekuje się, że dołączy do nich ponad 5000 uczestników z całego świata, w tymCTO, szefowie innowacji i technologii, dyrektorzy IT, dostawcy usług telekomunikacyjnych, deweloperzy, start-upy, producenci OEM, rząd, motoryzacja, operatorzy, dostawcy technologii, inwestorzy, inwestorzy VC,orazwiele więcej.

Expo zapewni wgląd od ponad40 głośnikówdzieląc się swoją niezrównaną wiedzą branżową i prawdziwymi doświadczeniami w formie prezentacji solowych, dyskusji panelowych ekspertów i pogłębionych czatów przy kominku.

 

To wydarzenie jest współlokowane zGlobalny Tydzień Transformacji Cyfrowej,Targi technologii IoT,Targi AI i Big Data,Targi Blockchain,Targi Edge ComputingorazCyberbezpieczeństwo i targi w chmurze, dzięki czemu w jednym miejscu możesz poznać wiele kluczowych rozwiązań technologicznych dla przedsiębiorstw.